piękno i harmonia

szeroki wybór usług

kosmetyki najwyższej jakości

nowoczesne rozwiązania

profesjonalna obsługa

wieloletnie doświadczenie

nowość! - trychologia


Galwanizacja

Do wykonania zabiegu potrzebny jest aparat wytwarzający prąd stały, przewody (łączą elektrody ze źródłem prądu), elektrody i podkłady. Elektrody kładzie się na wilgotny podkład (ewentualnie można elektrodę owinąć podkładem), nie wolno ich kłaść na skórę!

Podkład powinien być odpowiednio większy od elektrody, w celu uniknięcia oparzeń i przejścia dodatkowych jonów z elektrody wgłąb skóry. Przepływ prądu zależy od : rozmiaru i wzajemnego ułożenia elektrod, przewodnictwa tkanek. Elektrodą czynną jest ta elektroda, za pomocą której zamierza się wywołać skutek leczniczy (inaczej: ruchoma). Druga elektroda jest tzw. elektrodą bierną, która zamyka obwód prądu.

Dawkę natężenia prądu stałego ustala się w zależności od: powierzchni elektrody czynnej, rodzaju schorzenia, czasu trwania zabiegu, wrażliwości skóry na prąd elektryczny. Bardzo ważne jest, by ze szczególną ostrożnością dawkować prąd w okolicach głowy i serca (wrażliwość narządów).


Wskazania do galwanizacji

Trądzik różowaty
Odmrożenia
Nerwobóle
Bóle mięśniowe
Zaburzenia troficzne
Zwiotczenie mięśni


Przeciwwskazania do galwanizacji

Uszkodzenia skóry
Wypryski
Skaleczenia skóry
Stany ropne, zapalne
Rozrusznik serca
Uczulenie na prąd galwaniczny
Trądzik pospolity
CiążaZadzwoń

Zapisy oraz informacje o zabiegach dostępne są pod poniższymi nr:

+48 695 555 355

( Salon Międzybrodzie Bialskie )


+48 508 412 355

( Salon Rychwałd-Gilowice )

Czy wiesz, że...

Salon Kosmetyczny Relax oferuje o wiele więcej niż tylko tradycyjną pielęgnację twarzy i ciała - naszą ideą jest dbałość nie tylko o Państwa urodę zewnętrzną, ale również o dobre samopoczucie.

Do wykonywania zabiegów i w sprzedaży oferujemy wyłącznie kosmetyki renomowanych firm, między innymi Clarena, Bielenda, Arkana, Jadwiga, Dermika, ILSCI, O.P.I., Depilflax, Peggy Sage, Inglot, i inne.

Możesz zrobić prezent bliskiej osobie - posiadamy w ofercie wyjątkową kartę upominkową na dowolne zabiegi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała w Salonach Kosmetycznych Relax.

Pragniemy podążać ku harmonii pomiędzy ciałem i duszą, ponieważ tylko takie rozwiązanie gwarantuje pełne zadowolenie z pobytu w naszym Salonie.


odwiedź nas na facebooku!