piękno i harmonia

szeroki wybór usług

kosmetyki najwyższej jakości

nowoczesne rozwiązania

profesjonalna obsługa

wieloletnie doświadczenie

nowość! - trychologia


Epilacja

Epilacja - trwałe usunięcie owłosienia
Do metod epilacji wykorzystujemy prądy wysokiej częstotliwości o bardzo wysokim natężeniu przy bardzo krótkim czasie, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny . Elektroepilacja, jest to jedyna pewna i sprawdzona przez dziesięciolecia metoda usuwania owłosienia na stałe.

Wystarczy jeden zabieg czy niezbędna jest seria?
Liczba zabiegów zależy od rodzaju obszaru poddawanego epilacji, stopnia owłosienia oraz indywidualnych cech każdej osoby. Na wzrost włosów wpływają bowiem hormony, których stężenie w naszych organizmach jest różne. Włoski rosną w różnym tempie, dlatego w czasie jednej wizyty zniszczeniu ulega tylko ich część - będąca aktualnie w pierwszej fazie wzrostu ( anagenie) . Włosy można bowiem skutecznie usunąć jedynie w tym momencie ich rozwoju, a ponieważ nie jesteśmy w stanie określić, które włosy znajdują się w fazie anagenu, a które przeszły już w fazę katagenu czy telogenu, zbieg musi być wykonany cyklicznie średnio ok. 5 razy, a długość przerwy między nimi ustala się indywidualnie.

Na jakiej zasadzie pozbywamy się niechcianych włosków?
Elektroepilacja, czyli epilacja igłowa polega na wprowadzeniu do mieszka włosowego cieniutkiej, tempo zakończonej igły-elektrody, przez którą przepływa impuls elektryczny powodujący koagulację struktur białkowych, a tym samym trwałe uszkodzenie macierzy włosa.

Czy do zabiegu należy się specjalnie przygotować?
Na dwa tygodnie przed i po zabiegu nie wolno się opalać. Niewskazane jest przyjmowanie środków fotouczulających (są to: witamina A i D, substancje zawarte w niektórych ziołach - nagietku czy dziurawcu). Epilacja nie powinna być również wykonywana bezpośrednio po zabiegach z wykorzystaniem kwasów owocowych.


Przeciwwskazania do epilacji

stany zapalne skóry
przebyta operacja lub anomalie zastawek serca
obecność rozrusznika serca, implantów metalowych, protez stawów
ciąża
alergie
cukrzyca
epilepsja
świeże rany i ubytki skórne
niska krzepliwość krwi
zaburzenia krążeniaZadzwoń

Zapisy oraz informacje o zabiegach dostępne są pod poniższymi nr:

+48 695 555 355

( Salon Międzybrodzie Bialskie )


+48 508 412 355

( Salon Rychwałd-Gilowice )

Czy wiesz, że...

Salon Kosmetyczny Relax oferuje o wiele więcej niż tylko tradycyjną pielęgnację twarzy i ciała - naszą ideą jest dbałość nie tylko o Państwa urodę zewnętrzną, ale również o dobre samopoczucie.

Do wykonywania zabiegów i w sprzedaży oferujemy wyłącznie kosmetyki renomowanych firm, między innymi Clarena, Bielenda, Arkana, Jadwiga, Dermika, ILSCI, O.P.I., Depilflax, Peggy Sage, Inglot, i inne.

Możesz zrobić prezent bliskiej osobie - posiadamy w ofercie wyjątkową kartę upominkową na dowolne zabiegi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała w Salonach Kosmetycznych Relax.

Pragniemy podążać ku harmonii pomiędzy ciałem i duszą, ponieważ tylko takie rozwiązanie gwarantuje pełne zadowolenie z pobytu w naszym Salonie.


odwiedź nas na facebooku!