piękno i harmonia

szeroki wybór usług

kosmetyki najwyższej jakości

nowoczesne rozwiązania

profesjonalna obsługa

wieloletnie doświadczenie

nowość! - trychologia


Darsonwalizacja

Zabieg ten wykonuje się z zastosowaniem prądów wielkiej częstotliwości, które działają na zakończenia nerwów wegetatywnych układu nerwowego. Przejawia się to zmienioną czynnością naczyń skóry, tkanki poddane zabiegowi ulegają istotnemu rozszerzeniu. Zabiegi darsonwalizacji, są przeprowadzane z następujących celach:

Lepsze ukrwienie skóry
Efektywniejsze wchłonięcie się serum lub innych preparatów
Działanie tonizujące na skórę
Dezynfekcja skóry

W gabinecie kosmetycznym darsonwalizację najczęściej stosuje się po zabiegu oczyszczania, w celu dezynfekcji skóry. Zabieg ten wykonuje się za pomocą elektrod, które mają różne kształty, np. grzybkową (do większych partii skóry), łukową, grzebieniową, iskrową, metolową (do elektromasażu).


Wskazania do darsonwalizacji

trądzik pospolity
łojotok skóry głowy
odmrożenia
łysienie plackowate


Przeciwwskazania do darsonwalizacji

trądzik różowaty,
stany zapalne i alergiczne skóry,
choroby serca,
astma,
gorączka,
nadciśnienie,
ciąża.Zadzwoń

Zapisy oraz informacje o zabiegach dostępne są pod poniższymi nr:

+48 695 555 355

( Salon Międzybrodzie Bialskie )


+48 508 412 355

( Salon Rychwałd-Gilowice )

Czy wiesz, że...

Salon Kosmetyczny Relax oferuje o wiele więcej niż tylko tradycyjną pielęgnację twarzy i ciała - naszą ideą jest dbałość nie tylko o Państwa urodę zewnętrzną, ale również o dobre samopoczucie.

Do wykonywania zabiegów i w sprzedaży oferujemy wyłącznie kosmetyki renomowanych firm, między innymi Clarena, Bielenda, Arkana, Jadwiga, Dermika, ILSCI, O.P.I., Depilflax, Peggy Sage, Inglot, i inne.

Możesz zrobić prezent bliskiej osobie - posiadamy w ofercie wyjątkową kartę upominkową na dowolne zabiegi w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała w Salonach Kosmetycznych Relax.

Pragniemy podążać ku harmonii pomiędzy ciałem i duszą, ponieważ tylko takie rozwiązanie gwarantuje pełne zadowolenie z pobytu w naszym Salonie.


odwiedź nas na facebooku!